Protokol RTN

Vzali jsme informace z doby průmyslové produkce preparátů jako dataset, kterým směrem by mohly látky extrahované daným způsobem z přírodních materiálů cíleně pomoci, s předností ověřené koncentrace a dávkování. 

"Terapie RTN", RTN Therapy, bioléčba RTN atp. je název poskytovaného souboru poznatků, případně materiálu připravených odpovídajícím způsobem, pod dohledem státních kontrolních orgánů, na základě originálních výrobních postupů pro původní biologickou léčbu, resp. léčbu biologickými preparáty RTN. V případě probíhající medikace, je užívání preparátů RTN nutné bezpodmínečně konzultovat se svým ošetřujícím lékařem/specialistou.

Jde o pomocné látky přírodního původu, přirozené lidskému organizmu, diferencované způsobem extrakce a přípravou finálního balení, jako široce využitelné a cenově dostupné doplňky stravy. 

Společnost RTN Therapeutics poskytuje informace a materiály vyrobené individuálně z přírodních surovin a připravených pod dohledem státních kontrolních orgánů. 


Terapie kombinuje doporučené užívání produktů a složek RTN podle Dr. Gabriela Urbánka se zkušenostmi s více než 14 000 pacienty a využitím znalostí tradiční čínské medicíny a individuálních doporučení pro terapii. RTN Therapeutics organizuje soukromé studie na účinky produktů RTN a poskytuje komplexní informace a vzdělávací program. 

Je důležité si uvědomit, že RTN Therapeutics není poskytovatelem zdravotní péče a účast v RTN terapii je zodpovědností a rozhodnutím každého jednotlivého účastníka.

RTN Therapeutics s.r.o. zajišťuje organizování privátních studií/programů o účincích preparátů RTN a zabývá se sběrem dat a poskytováním ucelených informací o účincích preparátů RTN a vzdělávací a publikační činnosti.

Společnost EkoRTN s.r.o., IČO: 077 29 821, zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 305462/MSPH, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného Singularis Private Trust, svěřenský fond, jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění.

 © 2018 - 2022 EkoRTN s.r.o. |  provozuje Evymo s.r.o.