Lyastin®

Lyastin obsahuje lipidické látky jako jsou například steroly či fosfolipidy, širokou škálu těchto  molekul například sfingomyeliny, fosfatidylcholiny, fosfoethanolaminy, triacylglyceridy. Sušina extraktu je rozpuštěná ve vodě. 

Neobsahuje alkohol. 

Uchovávat v chladu a temnu
Není určeno k prodeji

Lyastin®
   1mg/ml (30ml - 1oz),
   5mg/ml (2ml)

75mg/ml (250ml) - Lyastin, Lyastin Forte, zásobní roztok ; sušina (10g) - Lyastin S, Lyastin Special, určeno pro další zpracování; extrakt (500ml) - Lyastin T, určeno pro další zpracování; sušeá krev (1000g) - Lyastin R, určeno pro další zpracování

Lyastin

Všechny lipidické látky v Lyastinu tvoří buněčné a organelové membrány získané z hovězí krve. 

Dostatek fosfolipidů je zásadní pro správné fungování nervové soustavy a celého nervového řízení a Lyastin obsahuje širokou škálu těchto cenných molekul.

Působí vasodilatačně, snižováním aterosklerotických usazenin cholesterolu. Díky této vlastnosti má schopnost zlepšovat prokrvení tkání a orgánů a pro živý organismus má stimulační účinek, díky úpravě poměru n-3 a n-6 mastných kyselin. 

Má schopnost aktivovat apoptózu, tedy může pomáhat při léčbě nekróz vzniklých z důvodu omrzlin, či ischemií. Výše zmíněné vlastnosti napomáhají Floristenu k lepšímu působení – lepší dopravy krevním řečištěm.

Společnost EkoRTN s.r.o., IČO: 077 29 821, zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 305462/MSPH, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného Singularis Private Trust, svěřenský fond, jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění.

 © 2018 - 2022 EkoRTN s.r.o. |  provozuje Evymo s.r.o.