Floristen®

Floristen Nativ obsahuje komplex metabolitů, především hypericin (antivirotické účinky), hyperforin (antimikrobionální, protizánětlivé  a antidepresivní účinky), a další flavonoidy, které umocňují účinky hypericinu a hyperforinu a mají antioxidační schopnosti (quercetin a myricetin). Sušina extraktu je rozpuštěná ve vodě. 

Neobsahuje alkohol. 

Uchovávat v chladu a temnu
Není určeno k prodeji

Floristen®
   5mg/ml mitte (30ml - 1oz)
   - přečištěný extrakt
     konzervováno 15% alkoholem

 20mg/ml (20ml)
 - zahuštěný vodný extrakt
   s rostlinným glycerinem

 20mg/ml Forte (2ml)
 - přečištěný extrakt
   konzervováno fenolovou vodou 0,006% nebo alkoholem

75mg/ml (250ml) - Floristen, Floristen Forte, zásobní roztok; sušina (10g) - Floristen S, Floristen Special (bio produkt), určeno pro další zpracování; tinktura (500ml) - Floristen T (bio produkt), určeno pro další zpracování; sušený květ (1000g) - Floristen R (bio produkt), určeno pro další zpracování


Floristen

Floristen® je přípravek obsahující komplex metabolitů získaných z třezalky tečkované. Tyto metaboly, jako hypericin a hyperforin, mají antivirotické, antimikrobiální, protizánětlivé a antidepresivní účinky. Kromě toho obsahuje také flavonoidy jako quercetin a myricetin, které podporují účinky hypericinu a hyperforinu a zároveň poskytují antioxidační vlastnosti.

Floristen je dostupný v několika formách, jako je 5mg/ml (30ml) a 20mg/ml (2ml), a také v formě 75mg/ml (250ml), zásobního roztoku. Floristen S, Floristen Special a Floristen R jsou sušenými extrakty, které jsou určeny pro další zpracování, zatímco Floristen T je tinktura určená pro další zpracování. Tyto produkty neobsahují alkohol a je třeba je uchovávat v chladu a temnu.

Věříme, že vám tento produkt pomůže využít plný potenciál třezalky tečkované a zlepšit vaše zdraví a pohodu.


Floristen®

Společnost EkoRTN s.r.o., IČO: 077 29 821, zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 305462/MSPH, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného Singularis Private Trust, svěřenský fond, jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění.

 © 2018 - 2022 EkoRTN s.r.o. |  provozuje Evymo s.r.o.