Floristen®

Floristen obsahuje komplex metabolitů, především hypericin (antivirotické účinky), hyperforin (antimikrobionální, protizánětlivé  a antidepresivní účinky), a další flavonoidy, které umocňují účinky hypericinu a hyperforinu a mají antioxidační schopnosti (quercetin a myricetin). Sušina extraktu je rozpuštěná ve vodě. 

Neobsahuje alkohol. 

Uchovávat v chladu a temnu
Není určeno k prodeji

Floristen®
   5mg/ml (30ml - 1oz),
 20mg/ml (2ml)

75mg/ml (250ml) - Floristen, Floristen Forte, zásobní roztok; sušina (10g) - Floristen S, Floristen Special (bio produkt), určeno pro další zpracování; tinktura (500ml) - Floristen T (bio produkt), určeno pro další zpracování; sušený květ (1000g) - Floristen R (bio produkt), určeno pro další zpracování


Floristen

Léčivou rostlinu Hypericum perforatum L. (Třezalka tečkovaná) sbíráme na vybraných lokalitách v Chráněné krajinné oblasti České středohoří a optimalizovaným procesem sušení spolu se šetrnou macerací pomocí kombinace rozpouštědel organického charakteru připravujeme nativní extrakt pro další zpracování.

Výrobní režim odpovídá směrnicím a licenci vytvořené podle původních léčivých přípravků RTN a správné výrobní praxi. Náš provoz je pod kontrolu Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Výrobek je zásobní roztok nebo koncentrát bio materiálu pocházejícího z provozu ekologického zemědělství, s dohledem certifikační a kontrolní organizací pověřené Ministerstvem Zemědělství České Republiky.

Koncentrovaný materiál je připravený pro další fázi přípravy preparátu Floristen k uvolnění maximálního množství jednotlivých metabolitů.

Podstatou vyčištěného preparátu jsou získané bioaktivní látky rozpuštěné ve vodě, které prochází v poslední fázi filtrací a následnou úpravou do finální podoby ve vodném roztoku. Nejedná se o léčivý přípravek.


Společnost EkoRTN s.r.o., IČO: 077 29 821, zapsaná u Městského soudu v Praze, spisová značka C 305462/MSPH, je jako řízená osoba součástí koncernu řízeného Singularis Private Trust, svěřenský fond, jako řídící osobou. Toto oznámení je činěno v souladu s ustanovením § 79 odst. 3 zákona č. 90/2012 Sb., o obchodních korporacích, v platném znění.

 © 2018 - 2022 EkoRTN s.r.o. |  provozuje Evymo s.r.o.